Özçete karo olarak; 2011 yılı itibarı ile toplam 5.000 m2 kapalı, 25.000 m2 açık alanda, son teknoloji ile donanmış üretim tesisimiz mevcuttur. Günlük üretme kapasitemiz 2000 m² terrazo karo, 2500m² beton parke taşları ve 1500 m.tül bordür üretilmektedir.

Tam otomasyon ile çalışan tesislerimizde T.S.E. belgeli olarak; Terrazo Karo (İki Tabakalı ve Tek Tabakalı), Tretuvar Karo ,Prekast ürünler, Dekoratif Beton Parke Taşları, Bordür, Dekoratif Bahçe Elemanları oluşan ürün yelpazemizle sektörde 50 yılı aşkın bir süreçte son teknoloji ile büyümekteyiz.

Uzman ekibimizle ve son teknoloji makinelerimizle ihtiyaca özel çözümler üretmekteyiz.

Ürünlerimizi, standart ölçüler kapsamında daha hafif, daha sağlam ve avantajlı bir şekilde sunmak amacıyla, sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve uygulamaktayız.

İtalya da uygulanmaya başlanan, bölgemizde ise ilk kez firmamız tarafından 2000 yılı ocak ayında Alman ve İtalyan makineleri ile imalatına başladığımız Tek Tabaka Terrazo Karo (Suni Mermer Plak) ile ürünlerimizi daha kaliteli ve yeni seçeneklerle sizlere sunma gayretindeyiz.

Kaliteli, kalıcı ve her bakımdan uygun ürünler için gerekli bütün donanımlara sahip, uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Türkiye pazarından edindiğimiz tecrübe ile günümüzde Özçete Karo markalı ürünler 2 kıtada son kullanıcıları ile buluşmaktadır. Uluslararası pazarda her geçen gün artan ürün sayımız ile Türk Malı’nın kalitesi Türkiye sınırlarını aşmaktadır.

  • KUZEY IRAK / ZAHO / DAHOK
  • ÜRDÜN / AMMAN
  • İNGİLTERE / LONDRA
  • KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ

50 YILLIK TECRÜBEMİZ İLE...

ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimizde müşteri memnuniyeti, kalite ve çevreye, insana değer verme
bilinciyle hareket etmek amacımızdır.

EN BÜYÜK REFERANSIMIZ KALİTEMİZDİR

KALİTE, GELENEK VE YENİLİK, 1972'DEN BERİ